Jesteś na stronie:

Wizyta Pana Prezydenta w Toruniu.

27 września Pan Prezydent Aleksander Kwaśniewski odwiedził Toruń, udzielił tam poparcia Robertowi Kwiatkowskiemu, który jest liderem listy SLD w wyborach do Sejmu z okręgu toruńskiego.

„Cieszę się, że z wszystkich danych wynika, że lewica wróci do parlamentu. Jest to niezwykle ważne, nie tylko dla lewicy i jej wyborców, ale dla polskiej demokracji. Demokracja z lewicą, która w parlamencie przedstawia swoje racje, która przedstawia inny punkt widzenia, wykazuje wrażliwość na inne kwestie aniżeli te partie, które od lat dominują w polskim Sejmie, jest nam potrzebna i dlatego wszystkich namawiam do tego, aby na lewicę głosowali. Inwestowanie w przyszłość, w moim przekonaniu to są obecnie cztery sprawy: edukacja, ochrona zdrowia, ochrona środowiska oraz inna polityka europejska, czyli umacnianie integracji europejskiej jako warunku tego, aby w XXI wieku Europa liczyła się wobec wzrastającej potęgi Chin czy Stanów Zjednoczonych – mówił Prezydent Aleksander Kwaśniewski.”


Więcej informacji dotyczących spotkania oraz zdjęć znajdą Państwo pod poniższymi linkami.


Żródło zdjęcia : http://tylkotorun.pl/aleksander-kwasniewski-spotkal-sie-z-mieszkancami-torunia-zdjecia/


https://pomorska.pl/kwasniewski-w-toruniu-wyborcy-oczekuja-ze-lewica-bedzie-walczyla-z-niedemokratycznymi-zmianami/ar/c1-14459525