Polityka prywatności

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

· Administratorem Pani/Pana danych jest Biuro Aleksandra Kwaśniewskiego Prezydenta RP w latach 1995-2005 z siedzibą w Warszawie przy Al. Przyjaciół 8/1.

· Pani/Pana dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. · Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.

· Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rejestracji korespondencji i udzielenia na nią odpowiedzi

· Informujemy, że Pani/Pana zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@kwasniewskialeksander.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.